Koszykarki UKS-u 4 Łomża przebywają w Bydgoszczy.
Nasze nadzieje basketu walczą podczas Ogólnopolskiego Turnieju Koszykówki. W stawce jest dziesięć drużyn. Nasze żaczki prowadzone przez Marcina Piotrowskiego i asystentkę Aleksandrę Olszewską znalazły się w grupie z: UKS-em Bryza Kolbudy, Panterami Szubin, KSKK-em Koszalin, UKS-em Kormoran Sieraków.
W grupie A zagrają: UKS Piątka Ostrów Wlkp., UKS Trójka Żyrardów, UKS Jedynka Lębork, MPKK Sokołów Podlaski oraz GTK VBK Gdynia.
Liczymy na dobre wieści. Trzymamy kciuki.