Reklama

Łomżanki walczą w Bydgoszczy

Koszykarki UKS-u 4 Łomża przebywają w Bydgoszczy.

Nasze nadzieje basketu walczą podczas Ogólnopolskiego Turnieju Koszykówki. W stawce jest dziesięć drużyn. Nasze żaczki prowadzone przez Marcina Piotrowskiego i asystentkę Aleksandrę Olszewską znalazły się w grupie z: UKS-em Bryza Kolbudy, Panterami Szubin, KSKK-em Koszalin, UKS-em Kormoran Sieraków. 

W grupie A zagrają: UKS Piątka Ostrów Wlkp., UKS Trójka Żyrardów, UKS Jedynka Lębork, MPKK Sokołów Podlaski oraz GTK VBK Gdynia.

Liczymy na dobre wieści. Trzymamy kciuki.
 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości