Reklama

Łomżyńscy celnicy rozbili przemytnicze dziuple

09/07/2015 05:12

Ponad 1800 paczek papierosów pochodzących z przemytu oraz 15 kg nielegalnego tytoniu do palenia przechwycili łomżyńscy celnicy w trakcie kontroli dwóch prywatnych posesji w Łomży. O jednej z nich, z ulicy Nowogrodzkiej, informowaliśmy już we wtorek.

Na pierwszej kontrolowanej posesji, w domu i pomieszczeniach gospodarczych, funkcjonariusze Służby Celnej znaleźli blisko 900 paczek papierosów i 15 kg tytoniu bez polskich znaków akcyzy. Właścicielką kontrabandy okazała się 23-letnia mieszkanka Łomży.

Drugą przemytniczą dziuplą rozbitą w Łomży również „opiekowała się" kobieta (40-letnia Białorusinka). Tam celnicy znaleźli kolejne 950 paczek papierosów pochodzących zza wschodniej granicy.

W obu przypadkach Służba Celna wszczęła postępowania karne skarbowe. Kobietom odpowiedzialnym za popełnione przestępstwa grożą wysokie grzywny oraz utrata nielegalnego towaru.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości