Reklama

Łomżyńscy fighterzy na Pucharze Polski MMA [FOTO]

02/03/2020 08:30

Złoto i brąz przywieźli do Łomży fighterzy Black Horse MMA Łomża, a dwoma złotymi medalami mogą pochwalić się zawodnicłomżyńskiego Fight Clubu. Sobotni Puchar Polski MMA dedykowany pamięci Żołnierzy Wyklętych uznać należy za udany.

W sobotnim turnieju wzięło udział ponad 300 zawodników, w tym trzech reprezentantów Fight Club Łomża. Złoto w kategorii Full Contact - 70 kg zdobył Krystian Nosek, który nie pozostawił żadnych szans swoim rywalom.

- Warto podkreślić ,że był to debiut naszego zawodnika w kategorii, którą niektórzy nazywają najmocniejszą.To dopiero początek roku, a już śmiało można powiedzieć, że ten rok należy do naszego Łomżyniaka, który wygrał walkę na gali Babilon MMA i zdobył złoto na Pucharze Polski - przekazuje Damian Zorczykowski.

Reklama

Dominika Steczkowska nie była gorsza i również wygrała pucharowe zmagania w kategorii Juniorki +57 kg. Krystian Kowalczyk z Fight Clubu odpadł w jednak walce ze zwycięzcą całej kategorii.

 - Jesteśmy dumni z naszych fighterów, ciężko pracują na treningach, zawsze pokazują serce do walki  i godnie reprezentują miasto Łomża  - mówi Zorczykowski.

W sportowych zmaganiach brali też udział zawodnicy Black Horse MMA Łomża. Patryk Wieryszko zdobył 1. miejsce w turnieju Junior kat do 77 kg, a Piotr Arnista uplasował się na 3. miejscu w turnieju Full Contact kat. do 84 kg.

Reklama

fot. nadesłane

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości