Złoto i brąz przywieźli do Łomży fighterzy Black Horse MMA Łomża, a dwoma złotymi medalami mogą pochwalić się zawodnicłomżyńskiego Fight Clubu. Sobotni Puchar Polski MMA dedykowany pamięci Żołnierzy Wyklętych uznać należy za udany.
W sobotnim turnieju wzięło udział ponad 300 zawodników, w tym trzech reprezentantów Fight Club Łomża. Złoto w kategorii Full Contact - 70 kg zdobył Krystian Nosek, który nie pozostawił żadnych szans swoim rywalom.
- Warto podkreślić ,że był to debiut naszego zawodnika w kategorii, którą niektórzy nazywają najmocniejszą.To dopiero początek roku, a już śmiało można powiedzieć, że ten rok należy do naszego Łomżyniaka, który wygrał walkę na gali Babilon MMA i zdobył złoto na Pucharze Polski - przekazuje Damian Zorczykowski.
Reklama
Dominika Steczkowska nie była gorsza i również wygrała pucharowe zmagania w kategorii Juniorki +57 kg. Krystian Kowalczyk z Fight Clubu odpadł w jednak walce ze zwycięzcą całej kategorii.
- Jesteśmy dumni z naszych fighterów, ciężko pracują na treningach, zawsze pokazują serce do walki i godnie reprezentują miasto Łomża - mówi Zorczykowski.
W sportowych zmaganiach brali też udział zawodnicy Black Horse MMA Łomża. Patryk Wieryszko zdobył 1. miejsce w turnieju Junior kat do 77 kg, a Piotr Arnista uplasował się na 3. miejscu w turnieju Full Contact kat. do 84 kg.
fot. nadesłane