Reklama

Łomżyńscy instruktorzy wrócili z medalami

26/03/2012 07:42

Dominik Seroka i Bartłomiej Dąbrowski- instruktorzy Akademii Sztuk Walki "Dragon" oraz Sebastian Szablak z klubu "Dragon" Kolno wywalczyli brązowy medal w kumite drużynowym seniorów. Mistrzostwa Polski odbyły się w Wałczu w sobotę, 24. marca.

W konkurencji "kumite drużynowe" o sukcesie drużyny decyduje zsumowana ilość punktów z walk każdego z zawodników. W pojedynku o wejście do strefy medalowej po walkach Dąbrowskiego i Szablaka był remis. Trzecią walkę stoczył Seroka, wygrywając w świetnym stylu 8-0.

- Sukces tym bardziej zasługuje na uznanie, gdyż Bartek Dąbrowski wrócił do startów po kilkuletniej przerwie, a Dominik Seroka w tym roku przeszedł do kategorii młodzieżowców. Zanim przejdzie do
seniorów upłyną jeszcze trzy lata, ale oczywiście może startować w wyższej kategorii- mówi Iwona Łada, wiceprezes ASW "Dragon".

Reklama

W Mistrzostwach Polski w Karate Fudokan oprócz drużyn Polskiego Związku Karate Fudokan wzięli
również udział karatecy z WSI Poland ( World Shotokan Institute -Poland ).

Pod okiem łomżyńskich mistrzów można nauczyć się walczyć w każdy poniedziałek i środę w godz.18.00-19.30. Bartłomiej Dąbrowski i Dominik Seroka prowadzą treningi w ASW "Dragon" w Szkole Podstawowej w Konarzycach.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości