Reklama

Łomżyńscy karatecy na zawodach w Józefowie

13/11/2014 06:58

W sobotę 8 listopada 2014 roku łomżyńscy karatecy rywalizowali w XV Turnieju o Puchar Burmistrza Józefowa w karate kyokushin. W zawodach kumite (walki) wzięło udział 360 zawodników z 29 klubów. Po raz kolejny bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy z Łomżyńskiego Klubu Karate.

Na najwyższym stopniu podium stanęło aż pięciu zawodników z Łomży. Pierwsze miejsca zajęli: Akhmed Debizov w kategorii dzieci -30kg, Mateusz Długozima w kategorii dzieci młodsze -35 kg, Klaudia Lanczewska w kategorii junior -65 kg, Adam Stachacz w kategorii młodzik -65 kg oraz Marcin Banach w kategorii senior + 90 kg.

Drugie srebrne medale wywalczyli: Piotr Bejenka w kategorii junior +75 kg, Tomasz Stachacz w kategorii młodzik -70 kg oraz Amir Dżukharov w kategorii dzieci + 35kg.

Na trzecich miejscach zawody ukończyli Wiktor Kacprzyk w kategorii dzieci -30 kg, Nikola Trzcińska w kategorii kadet -55 kg oraz Rizvan Szabaev w kategorii młodzik – 45kg.

Reklama

W sumie na zawodach Łomżyński Klub Karate reprezentowało 15 osób.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama