Ma tysiące fanów w całej Polsce, a piosenki, które śpiewa, można usłyszeć w każdym zakątku naszego kraju. Czy to wystarczy, by nazywać ją gwiazdą? Jej fani z pewnością odpowiedzą twierdząco. Czy jednak ona sama uważa się za gwiazdę? Na pewno przyznaje, że odniosła sukces i mówi o tym bez fałszywej skromności. W drugim odcinku "Łomżyńskich Zmienników" zapraszamy na przejażdżkę z Magdą Narożną, wokalistką zespołu "Piękni i Młodzi".
Magda jest z całą pewnością osobą rozpoznawalną nie tylko w Łomży i okolicach, ale w całej Polsce. Nawet jeśli jeszcze niedawno mogli jej nie znać ci, którzy nie przepadają za wykonywanym przez "Pięknych i Młodych" rodzajem muzyki, to po sesji fotograficznej dla miesięcznika CKM trudno chyba znaleźć kogoś, przynajmniej wśród panów, kto nie wiedziałby kim jest Magda. Magda zgodziła się zostać bohaterką drugiego odcinka "Łomżyńskich Zmienników" dzięki czemu możecie poznać ją lepiej, ale przede wszystkim z innej strony.
Podczas przejażdżki opowiada o początkach zespołu, o tym kiedy dość nagle, zespół zdobył wielką popularność. Ale rozmowa nie jest tylko o sprawach zawodowych. Magda odsłania wiele prywatnych tajemnic. Czy wiedzieliście, że podczas nauki w szkole wystartowała w Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych i że poważnie rozważała w pewnym momencie swojego życia, czy nie poświęcić się karierze sportowej? A o tym, że zanim wyszła za mąż, była już zaręczona z innym i pomimo ustalonej już daty ślubu zerwała zaręczyny?
W trakcie ponadpółgodzinnej rozmowy z Magdą dowiecie się wielu innych rzeczy z jej życia, zobaczycie jaka jest poza sceną. Zapraszamy!