Reklama

Łomżyńska PWSIiP zaprasza do siebie

28/02/2011 11:43

W najbliższy czwartek o godz. 10.30 w auli łomżyńskiej PWSIiP odbędzie się prezentacja kierunków technicznych, organizowana przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Prezentacja została przygotowana dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Będą uczniowie z łomżyńskiego "mechaniaka", z "budowlanki"  i dwie szkoły z Ostrołęki. W sumie ok. 200 uczniów.

HARMONOGRAM SPOTKANIA:
Miejsce spotkania: aula PWSIiP w Łomży (s.315)

10.30 – rozpoczęcie
- wystąpienie przedstawiciela MNiSW
- wystąpienie JM Rektora dr hab. Roberta Charmasa, prof. PWSIiP
11.00 – prezentacja kierunków technicznych realizowanych w Państwowej Wyższej Szkole
Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży
11.45 – prezentacja kierunków technicznych realizowanych w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Suwałkach
12.30 – zakończenie spotkania i poczęstunek
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama