W najbliższy czwartek o godz. 10.30 w auli łomżyńskiej PWSIiP odbędzie się prezentacja kierunków technicznych, organizowana przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Prezentacja została przygotowana dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
Będą uczniowie z łomżyńskiego "mechaniaka", z "budowlanki" i dwie szkoły z Ostrołęki. W sumie ok. 200 uczniów.