Klub Sportowy Perspektywa Łomża wraca do gry. Zespół zobaczymy w nadchodzącym sezonie podlaskiej A klasy.
„Perspektywa” powstała w 2002 roku. Po raz ostatni piłkarzy na murawie mogliśmy zobaczyć w sezonie 2011/2012, kiedy rywalizowali na poziomie 4. ligi podlaskiej. Po 10 latach klub wraca do rozgrywek. Drużynę poprowadzi trener Hieronim Łada, a pierwszy trening odbędzie się już 18 lipca.
Reaktywowany zespół z Łomży zainauguruje sezon A klasy w pierwszy weekend września. Perspektywa podejmie na własnym boisku zespół Kolejarza Czeremcha.
W rozgrywkach piłkarskiej A klasy wezmą udział: Perspektywa Łomża, Olimpia II Zambrów, Unia Ciechanowiec, Cresovia II Siemiatycze, Żubr Drohiczyn, Pionier Brańsk, Ruch II Wysokie Mazowieckie, Tur II Bielsk Podlaski, Iskra Narew, Kolejarz Czeremcha, Iskra Wyszki i Husar Nurzec.
Bieżące informacje o działalności klubu można znaleźć za pośrednictwem facebooka KS Perspektywa Łomża