Reklama

Łomżyński klub wraca po latach

14/07/2022 11:45

Klub Sportowy Perspektywa Łomża wraca do gry. Zespół zobaczymy w nadchodzącym sezonie podlaskiej A klasy.

„Perspektywa” powstała w 2002 roku. Po raz ostatni piłkarzy na murawie mogliśmy zobaczyć w sezonie 2011/2012, kiedy rywalizowali na poziomie 4. ligi podlaskiej.  Po 10 latach klub wraca do rozgrywek. Drużynę poprowadzi trener Hieronim Łada, a pierwszy trening odbędzie się już 18 lipca.

Reaktywowany zespół z Łomży zainauguruje sezon A klasy w pierwszy weekend września. Perspektywa podejmie na własnym boisku zespół Kolejarza Czeremcha.  

W rozgrywkach piłkarskiej A klasy wezmą udział: Perspektywa Łomża, Olimpia II Zambrów, Unia Ciechanowiec, Cresovia II Siemiatycze, Żubr Drohiczyn, Pionier Brańsk, Ruch II Wysokie Mazowieckie, Tur II Bielsk Podlaski, Iskra Narew, Kolejarz Czeremcha, Iskra Wyszki i Husar Nurzec.

Reklama

Bieżące informacje o działalności klubu można znaleźć za pośrednictwem facebooka KS Perspektywa Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości