Trzeci mecz i trzecie zwycięstwo ŁKS-u II Łomża.
Podopieczni Tomasza Staniórskiego wybrali się na mecz z Biebrzą Goniądz. Wygrali 5:0. Jednym z bohaterów był Mikołaj Tarnacki, który zdobył trzy gole. Po jednym trafieniu dorzucili: Łukasz Kijek i Jakub Openchowski.
Łomżanie są liderem Klasy A. W trzech meczach zdobyli aż 24 bramki i stracili zaledwie jednego gola. Najbliższy mecz odbędzie się 22 września. O godz. 11:00 biało-czerwoni podejmą Jasion Jasionówka. To ostatnia drużyna w tabeli, która zaliczyła trzy porażki. Zdobyła dwa gole, a straciła 27. Warto przyjść i obejrzeć sporo bramek. Bo zapewne tak będzie!
Biebrza Goniądz - ŁKS II Łomża 0:5 (0:2)
Bramki: Tarnacki 20', 31', 90', Openchowski 69', Kijek 75'.
ŁKS II (skład wyjściowy): Rybchynkyi - Openchowski, Miłaszewski, Zalewski, Lesicki, Paschenko, Kijek, Lis, Tarnacki, Chojczak, Żebrowski. Ponadto: Faryna, Szlesiński, Proniewski, Zduńczyk, Bagiński, Mierzejewski, Galiński, Barański, Mroczkowski.
fot. Gosiewski Fotografia