Reklama

Magda Gessler urządzi u nas rewolucję!

15/04/2011 21:50

Magda Gessler, restauratorka znana z ciętego języka i niezliczonych pomysłów na restauracje, zawita i do nas. Już wkrótce "Kuchenne rewolucje" zostaną przeprowadzone w restauracji Panorama w Nowogrodzie.

Niestety, właściciele restauracji Panorama nie mogą zdradzać żadnych szczegółów dotyczących nagrania i umowy zawartej z TVN.

- Mogę zdradzić tylko, że spodziewamy się Magdy Gessler - informują Anna i Przemysław Poleszuk, właściciele Panoramy.

Nieoficjalnie udało nam się jednak dowiedzieć, że restauratorka zawita do Nowogrodu w maju. Odcinek nagrany na wiosnę będzie emitowany prawdopodobnie aż po wakacjach.

Restauracja Panorama słynie przede wszystkim z przysmaków kurpiowskich: kartaczy, babki ziemniaczanej, piwa jałowcowego.

Reklama

Co sprawiło, że właściciele zdecydowali się zwrócić o pomoc do Magdy Gessler? O tym restauratorzy też nie chcą mówić. Wkrótce rewolucje ujrzymy jednak na antenie TVN.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości