- Rewolucja udała się znakomicie. Magda Gessler była zadowolona z efektu, jaki zastała podczas swojej wczorajszej wizyty "kontrolnej"- zdradza Przemysław Poleszuk, współwłaściciel Restauracji "Panorama" w Nowogrodzie, która od czasu "Kuchennych rewolucji" zmieniła nazwę na "Wiszące ogrody nad Narwią". Rewolucja udała się do tego stopnia, że Magda Gessler ma zamiar urządzić w "Panoramie" swoje urodziny!
Druga wizyta słynnej restauratorki wypadła w "Panoramie" wczoraj, równo miesiąc po wydaniu uroczystej kolacji finalizującej przeprowadzone rewolucje.
- Było bardzo dobrze, przynajmniej w moim odczuciu. Magda Gessler pochwaliła nas za wprowadzone zmiany i to, w jakim kierunku zmierzamy. Zresztą widać, że te rewolucje miały sens. Mamy dużo więcej gości. Dla dzieci przygotowaliśmy plac zabaw. Rodzice w tym czasie opalają się na leżakach, piją kawę...- opowiada Przemysław Poleszuk zaznaczając, że zgłoszenie się do "Kuchennych rewolucji" wcale nie było proste, restauracja musi bowiem spełniać szereg wymogów.
Wygląda na to, że Magdzie Gessler tak bardzo spodobało się w "Wiszących ogrodach", że postanowiła tu wracać. Jak się dowiedzieliśmy, restauratorka planuje urządzić w Nowogrodzie swoje urodziny. Impreza miałaby odbyć się na początku lipca. Wsród zaproszonych gości znajdą się m.in. Kuba Wojewódzki, Szymon Majewski i wiele znanych osobowości show-biznesu.