Reklama

Magda Gessler zrobi w "Panoramie" urodziny?

27/06/2011 07:30

- Rewolucja udała się znakomicie. Magda Gessler była zadowolona z efektu, jaki zastała podczas swojej wczorajszej wizyty "kontrolnej"- zdradza Przemysław Poleszuk, współwłaściciel Restauracji "Panorama" w Nowogrodzie, która od czasu "Kuchennych rewolucji" zmieniła nazwę na "Wiszące ogrody nad Narwią". Rewolucja udała się do tego stopnia, że Magda Gessler ma zamiar urządzić w "Panoramie" swoje urodziny!

Druga wizyta słynnej restauratorki wypadła w "Panoramie" wczoraj, równo miesiąc po wydaniu uroczystej kolacji finalizującej przeprowadzone rewolucje.

- Było bardzo dobrze, przynajmniej w moim odczuciu. Magda Gessler pochwaliła nas za wprowadzone zmiany i to, w jakim kierunku zmierzamy. Zresztą widać, że te rewolucje miały sens. Mamy dużo więcej gości. Dla dzieci przygotowaliśmy plac zabaw. Rodzice w tym czasie opalają się na leżakach, piją kawę...- opowiada Przemysław Poleszuk zaznaczając, że zgłoszenie się do "Kuchennych rewolucji" wcale nie było proste, restauracja musi bowiem spełniać szereg wymogów.

Reklama

Wygląda na to, że Magdzie Gessler tak bardzo spodobało się w "Wiszących ogrodach", że postanowiła tu wracać. Jak się dowiedzieliśmy, restauratorka planuje urządzić w Nowogrodzie swoje urodziny. Impreza miałaby odbyć się na początku lipca. Wsród zaproszonych gości znajdą się m.in. Kuba Wojewódzki, Szymon Majewski i wiele znanych osobowości show-biznesu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości