Reklama

Magdalena Narożna szuka wielkich talentów!

03/11/2024 08:46

Po ponad pięcioletniej przerwie na ekrany Polo TV wrócił program "Disco Star", który ma pozwolić swoim uczestnikom na zdobycie popularności oraz rozwinięcie muzycznej kariery. W odświeżonej formule tego talent-show pojawiła się po raz kolejny Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi, a co ciekawe w jury zasiadła wraz z Zenkiem Martyniukiem, Marcinem Millerem oraz... Skolimem.

Aktualnie Magdalena Narożna to jedna z najbardziej znanych piosenkarek disco polo. Oprócz bycia wokalistką, a zrazem liderką zespołu Piękni i Młodzi, jest także kompozytorką i autorką tekstów.

W jury programu „Disco Star” Narożna zasiadła nie po raz pierwszy. W szukaniu wielkich muzycznych talentów pomagają jej tym razem inne podlaskie gwiazdy muzyki disco polo. Jest to bowiem nie tylko Marcin Miller, lider i wokalista zespołu Boys, ale także - po raz pierwszy w swojej karierze Zenek Martyniuk, lider zespołu Akcent.

Reklama

I tak jak współpraca pomiędzy Narożną a Millerem i Martyniukiem zapowiada się dobrze, tak pod znakiem zapytania stoi jej kooperacja z czwartym jurorem najnowszej edycji „Disco Star” – Skolimem. Wynika to z faktu, że po pierwsze reprezentują oni zupełnie inne style muzyczne – Skolim to przecież „Król latino”, a po drugie trzeba pamiętać, że w „Disco Star” to miał on już swój epizod. Skolim był uczestnikiem jednej z wcześniejszych edycji programu, a Narożna jurorką. Wówczas nie przeszedł dalej. Teraz oboje oceniają uczestników.

Widzowie mogą śledzić zmagania młodych artystów oraz wspólną pracę jurorów – w tym po raz trzeci już Magdy Narożnej od 20 października, co niedzielę o godz. 17.00 na antenie Polo TV.

Reklama

 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 03/11/2024 09:22
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości