Reklama

Majówka na strzelnicy: będzie paintball i zorbing

02/05/2011 06:47

Paintball, zorbing czy wspinaczki-to tylko część atrakcji, jakie dziś zostaną zorganizowane na strzelnicy przy ul. Konstytucji 3 Maja. Majówka "na sportowo" rozpocznie się o godz. 10.00.

Wszyscy, którzy dziś mają wolne, mogą wybrać się na strzelnicę. Pochmurne niebo i dość niska temperatura nie przeszkodzą w zorganizowaniu zabawy. Majówkę "na sportowo" zaplanował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.

Podczas festynu będzie można m.in. strzelać do celu z pistoletu paintball, spróbować zorbingu (czyli toczenia się w wielkiej kuli), szukać skarbów i wspinać się po skałkach. Organizatorzy przewidzieli też grę w boule, ringo, badmintona i kapsle.

Wszystkie atrakcje są darmowe.

Majówka rozpocznie się o godz. 10.00 na kompleksie sportowo- rekreacyjnym przy ul. Konstytucji 3 Maja.

Pomysł na zorbing powstał w Nowej Zelandii. Zobacz jak można się bawić!
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości