Paintball, zorbing czy wspinaczki-to tylko część atrakcji, jakie dziś zostaną zorganizowane na strzelnicy przy ul. Konstytucji 3 Maja. Majówka "na sportowo" rozpocznie się o godz. 10.00.
Wszyscy, którzy dziś mają wolne, mogą wybrać się na strzelnicę. Pochmurne niebo i dość niska temperatura nie przeszkodzą w zorganizowaniu zabawy. Majówkę "na sportowo" zaplanował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.
Podczas festynu będzie można m.in. strzelać do celu z pistoletu paintball, spróbować zorbingu (czyli toczenia się w wielkiej kuli), szukać skarbów i wspinać się po skałkach. Organizatorzy przewidzieli też grę w boule, ringo, badmintona i kapsle.
Wszystkie atrakcje są darmowe.
Majówka rozpocznie się o godz. 10.00 na kompleksie sportowo- rekreacyjnym przy ul. Konstytucji 3 Maja.
Pomysł na zorbing powstał w Nowej Zelandii. Zobacz jak można się bawić!