Reklama

Maria Dziekońska odznaczona przez Prezydenta RP Srebrnym Krzyżem Zasługi

27/05/2022 18:47

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył dziś w Belwederze odznaczenia państwowe osobom zasłużonym w działalności lokalnej.

Dzień Samorządu Terytorialnego został ustanowiony przez Sejm w 2000 roku dla upamiętnienia pierwszych wyborów samorządowych w 1990 roku i w rocznicę 10–lecia odrodzenia polskiego samorządu terytorialnego.

– Dzień Samorządu Terytorialnego to okazja, by podziękować wszystkim Państwu za służbę publiczną i ciężką pracę dla mieszkańców, dla Rzeczypospolitej – podkreślał Andrzej Duda.

Wicestarosta Łomżyński Maria Dziekońska została odznaczona za wybitne zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej, za osiągnięcia w pracy na rzecz samorządu terytorialnego w Polsce.

Reklama

- Dziś Dzień Samorządu Terytorialnego - dla mnie bardzo wyjątkowy. Swoim Koleżankom i Kolegom dziękuję oraz życzę wytrwałości, świetnych pomysłów i ich realizacji- napisała w media społecznościowych Maria Dziekońska.

Dziekońska wcześniej pracowała w urzędzie gminy w Piątnicy. Była sekretarzem gminy i kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości