26-latek został zatrzymany, w związku z podejrzeniem posiadania narkotyków. Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.
Łomżyński patrol ustalił, że w zaparkowanym na jednej z osiedlowych ulic volkswagenie mogą przebywać osoby posiadające narkotyki. Na miejscu wylegitymowano trzech mężczyzn.
- Podczas czynności jeden z nich zachowywał się bardzo nerwowo i irracjonalnie. W trakcie przeszukania 26-latka mundurowi znaleźli zawiniątko z zielonym suszem. Mężczyzna narkotyki ukrył w bieliźnie - informuje KMP Łomża
Badania narkotesterem wykazały, że zabezpieczona substancja to marihuana.
26-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego usłyszał dziś zarzut posiadania narkotyków.
Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie narkotyków lub substancji psychotropowych grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
źródło: KMP Łomża
zdj. główne: freeimages