Reklama

Marihuanę ukrył w bieliźnie

29/06/2023 14:54

26-latek został zatrzymany, w związku z podejrzeniem posiadania narkotyków. Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Łomżyński patrol ustalił, że w zaparkowanym na jednej z osiedlowych ulic volkswagenie mogą przebywać osoby posiadające narkotyki. Na miejscu wylegitymowano trzech mężczyzn.

-  Podczas czynności jeden z nich zachowywał się bardzo nerwowo i irracjonalnie. W trakcie przeszukania 26-latka mundurowi znaleźli zawiniątko z zielonym suszem. Mężczyzna narkotyki ukrył w bieliźnie - informuje KMP Łomża

Badania narkotesterem wykazały, że zabezpieczona substancja to marihuana. 

26-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego usłyszał dziś zarzut posiadania narkotyków. 

Reklama

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie narkotyków lub substancji psychotropowych grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

źródło: KMP Łomża
zdj. główne: freeimages

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości