Marszałek Senatu Tomasz Grodzki przyjedzie do Łomży, gdzie spotka się z mieszkańcami. W wydarzeniu wezmą również udział senator Alicja Chybicka oraz poseł Marta Wcisło.
Spotkanie z profesorem Tomaszem Grodzkim będzie otwarte dla mieszkańców. Rozpocznie się w czwartek (20.04) o godz. 17:15 w restauracji Retro przy ul. Nowogrodzkiej 157 w Łomży.
- Spotkanie to będzie elementem akcji #TuJestPrzyszłość organizowanej przez Platformę Obywatelską. W wydarzeniu wezmą udział również Senator RP prof. Alicja Chybicka oraz Poseł na Sejm RP Marta Wcisło - zapowiada Piotr Serdyński, przewodniczący Platformy Obywatelskiej RP w Łomży
zdj. FB