Reklama

Marszałek Senatu spotka się z mieszkańcami Łomży

18/04/2023 10:00
KWI20

Restauracja Retro przy ul. Nowogrodzkiej 157 w Łomży godz: 17:15

Marszałek Senatu Tomasz Grodzki przyjedzie do Łomży, gdzie spotka się z mieszkańcami. W wydarzeniu wezmą również udział senator Alicja Chybicka oraz poseł Marta Wcisło.

Spotkanie z profesorem Tomaszem Grodzkim będzie otwarte dla mieszkańców. Rozpocznie się w czwartek (20.04) o godz. 17:15 w restauracji Retro przy ul. Nowogrodzkiej 157 w Łomży. 

- Spotkanie to będzie elementem akcji #TuJestPrzyszłość organizowanej przez Platformę Obywatelską. W wydarzeniu wezmą udział również Senator RP prof. Alicja Chybicka oraz Poseł na Sejm RP Marta Wcisło - zapowiada Piotr Serdyński, przewodniczący Platformy Obywatelskiej RP w Łomży

zdj. FB 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości