Reklama

"Maskarnia" jednak poza finałem [VIDEO]

31/10/2015 21:25

Aż czwarte i tylko czwarte miejsce zajął teatr "Maskarnia" w dzisiejszym półfinale programu "Mam talent" telewizji TVN. Zbierający świetne recenzje łomżyński teatr znalazł się tuż za podium, zatem także poza finałem. Mimo to gratulujemy sukcesu, bo bez względu na wszystko jest to wielki wyczyn!

W dzisiejszym półfinale teatr wystawił zupełnie nową inscenizację. Tyle zaskakującą, co posiadającą głębokie przesłanie i perfekcyjnie wykonaną. Niestety, nie wystarczyło to, by znaleźć się w finale programu, ale jesteśmy przekonani, że ten występ otworzy przez młodymi artystami wiele drzwi. Naszym zdaniem możecie spodziewać się teraz licznych zaproszeń! "Maskarnia" wypromowała też znakomicie Łomżę i swoją szkołę, co również jest nie do przecenienia.

Zapraszamy do obejrzenia dzisiejszego występu teatru "Maskarnia" w programie "Mam talent"!

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości