Reklama

Masz samochód? Weź udział w rajdzie!

13/05/2011 07:04

Automobilklub Łomżyński w niedzielę organizuje amatorską imprezę samochodową o nazwie Moto Wiosna 2011. Zawodnicy, którzy zgłoszą swój udział będą mieli do pokonania 12 prób sprawnościowych o łącznej długości około 12 km.

Aby wziąć udział w rajdzie należy posidać pojazd z ważnymi badaniami technicznymi, ubezpieczeniem OC i NW, posiadać ważne prawo jazdy. Jeżeli pojazd nie jest własniścią osoby startującej należy posiadać upoważnienie do korzystania z tego auta w Moto Wiosna 2011. Zapraszamy do kibicowania i startowania w imprezie, początek już o godzinie 10.00, miejsce: Al.Leginów 56 ( Jednostka Chemiczna).

Zobacz film z poprzedniej imprezy MOTO WIOSNA 2010 i zapisz się na tegoroczną!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości