Reklama

Mecz Pucharu Polski jednak w Łomży!

17/11/2010 18:01

W sobotę (20 listopada) na nowo wyremontowanym stadionie w Łomży przy ulicy Zjazd odbędzie się mecz 1/8 finału Okręgowego  Pucharu Polski.  ŁKS 1926 Łomża podejmie tym razem drużynę  Wigry II OSiR Suwałki.

Oficjalnie gospodarzem tego spotkania powinna być drużyna z Suwałk. Pomimo starań tamtejszych działaczy nie udało się jednak zorganizować tego meczu w Suwałkach. Na remontowanym stadionie przy ulicy Zarzecze nie ma obecnie fizycznych możliwości rozegrania tego pojedynku dwóch podlaskich drużyn. Dlatego ostatecznie gospodarzem tego spotkania będzie zespół z Łomży.

Spotkanie rozpocznie się o 12.00 na stadionie w Łomży przy ulicy Zjazd 18.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości