W sobotę (20 listopada) na nowo wyremontowanym stadionie w Łomży przy ulicy Zjazd odbędzie się mecz 1/8 finału Okręgowego Pucharu Polski. ŁKS 1926 Łomża podejmie tym razem drużynę Wigry II OSiR Suwałki.
Oficjalnie gospodarzem tego spotkania powinna być drużyna z Suwałk. Pomimo starań tamtejszych działaczy nie udało się jednak zorganizować tego meczu w Suwałkach. Na remontowanym stadionie przy ulicy Zarzecze nie ma obecnie fizycznych możliwości rozegrania tego pojedynku dwóch podlaskich drużyn. Dlatego ostatecznie gospodarzem tego spotkania będzie zespół z Łomży.Spotkanie rozpocznie się o 12.00 na stadionie w Łomży przy ulicy Zjazd 18.