Reklama

Mecz z Olimpią Zambrów przełożony

10/11/2018 11:06

Zaplanowane na dzisiaj spotkanie pomiędzy Olimpią Zambrów a ŁKS 1926 Łomża nie odbędzie się w pierwotnym terminie. Z wnioskiem o przełożenie meczu wystąpił do Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku. Powodem jest konieczność zabezpieczenia przez policję w tym czasie wielu innych wydarzeń organizowanych z okazji Święta Niepodległości.

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej przełożył spotkanie pomiędzy Olimpią Zambrów a ŁKS 1926 Łomża, które pierwotnie miało zostać rozegrane 10 listopada. Mecz odbędzie się za 2 tygodnie - 24 listopada o godz. 12.00.

Z uwagi na wymuszoną przerwę w rozgrywkach, drużyna ŁKS 1926 Łomża trenowała w piątek i sobotę nieco intensywniej.

- Szukaliśmy sparingpartnera, niestety nie udało się nikogo znaleźć - mówi trener Robert Speichler.

O przełożenie spotkania z uwagi na konieczność zabezpieczenia innych wydarzeń organizowanych z okazji Święta Niepodległości wystąpił do Mazowieckiego ZPN Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku.

Reklama

Złożenie wniosku przez Komendanta ma również związek z plagą zwolnień lekarskich wśród policjantów, którzy mimo zmniejszonego stanu osobowego w jednostkach muszą realizować swoje zadania polegające na zapewnieniu porządku i zabezpieczeniu zgromadzeń zwoływanych z okazji 11 listopada. W tym roku święto obchodzone jest w sposób szczególny z uwagi na przypadającą rocznicę 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości