Reklama

Medale młodych łomżyńskich zawodników

18/11/2019 07:00

Z uśmiechem i medalami wrócili do domu zawodnicy Fight Club Łomża, którzy w miniony weekend wzięli udział w Mistrzostwach Mazowsza Ju-Jitsu Dzieci i Młodzieży.

W Sochaczewie swój drugi start zaliczyły najmłodsze pociechy klubu oraz dwójka doświadczonych juniorów. Medale zdobyli: Dominika Steczkowska - 1. miejsce w kat. no gi i gi juniorek, Krystian Kowalczyk - 1. miejsce junior 66 kg, Oskar Parda - 1. miejsce 30 kg, Oliwier Siedler - 2. miejsce 42 kg, Aleksa Marczak - 3. miejsce 38 kg, Wojtek Lubiejewski - 3. miejsce 32 kg.

zdj. nadesłane.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości