49-letni mieszkaniec Łomży w nietypowy sposób próbował dostać się do swojego mieszkania, bowiem brak kluczy sprawił, że mężczyzna zdecydował się zrobić to przez balkon. Z informacji przekazanych przez policję dowiadujemy się, że 49-latek był pod wpływem alkoholu.
49-letni mężczyzna w nietypowy sposób próbował dostać się do swojego domu. Do zdarzenia doszło wczoraj (29.05) przy ul. Śniadeckiego w Łomży. Jak informuje policja mężczyzna nie miał kluczy do mieszkania, więc postanowił dostać się do niego przechodząc przez balkon sąsiada. Próba dostania się na balkon znajdujący się na 2. piętrze zakończyła się niepowodzeniem. Mężczyzna spadł z 2. piętra.
- 49-latek próbował dostać się do swojego mieszkania przez balkon (...) miał 3,2 promila alkoholu w organizmie - informuje nasz portal Starszy Inspektor, Urszula Brulińska
Reklama
Poszkodowany został zabrany do szpitala.