Reklama

Miał 3 promile. Wsiadł za kierownicę!

12/09/2011 07:36

Czterech pijanych kierowców zatrzymali łomżyńscy policjanci w miniony weekend. Wszyscy mieli sporo powyżej dwóch promili alkoholu, mimo tego zdecydowali się kierować samochodem.

Miniony weekend nie był rekordowy pod względem ilości zatrzymanych pijanych kierowców. Łomżyńscy policjanci zatrzymali cztery osoby "na podwójnym gazie". Wszyscy byli jednak w stanie mocnego upojenia.

Rekord należał do kierowcy zatrzymanego w sobotę po godz. 17.00 na drodze Kisielnica- Łomża. Kierujący audi mężczyzna miał ponad 3 promile alkoholu!

Pozostali trzej zatrzymani "wydmuchali" powyżej dwóch promili.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości