Reklama

Miasto dołoży do beatyfikacji

19/04/2011 14:13

30 tysięcy złotych miasto dołoży do uroczystości związanych z beatyfikacją Jana Pawła II. O takie dofinansowanie zwrócił się do prezydenta Łomży Mieczysława Czerniawskiego bp Stanisław Stefanek.

Pismo biskupa, dotyczące dofinansowania obchodów uroczystości beatyfikacji Ojca świętego Jana Pawła II wpłynęło do prezydenta Łomży jeszcze przed poprzednią sesją Rady Miasta.

Zdaniem Komisji Finansów i Skarbu Miasta, środki te powinny pochodzić z budżetu na promocję miasta.

Prezydent Czerniawski podczas odpowiedzi na pisma i interpelacje przyznał, że poprosił biskupa o sformułowanie swojego wniosku na piśmie, oficjalnie, tak, "żeby dał możliwość działania".

Dodał, że miasto najprawdopodobniej pokryje koszty koncertu. Będzie to kwota 30 tysięcy złotych.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości