Reklama

Miasto ma nowego doradcę

30/05/2011 12:15

Prezydent Łomży Mieczysław Czerniawski powołał kolejnego asystenta. Został nim Robert Czapla, były komisarz skarbowy w Izbie Skarbowej w Łomży, były dyrektor ZTM w Warszawie i członek rady nadzorczej PKN Orlen. W łomżyńskim ratuszu dostał pół etatu.

O zatrudnieniu Roberta Czapli na stanowisku asystenta poinformował podczas dzisiejszej konferencji prasowej prezydent Łomży Mieczysław Czerniawski. Nowy asystent ma zajmować się doradzaniem w sprawie utworzenia w Łomży Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Czapla został zatrudniony na pół etatu, za "ok. dwa tysiące złotych miesięcznie". Teraz to jego jedyne miejsce pracy- potwiedził prezydent.

Robert Czapla zajmuje stanowisko asystenta, podobnie jak Wawrzyniec Kłosiński, który jest asystentem medialnym prezydenta.

Reklama

- Będziemy schodzić natomiast ze stanowisk doradców- poinformował prezydent Czerniawski.

Przyznał, że Maciej Wałkuski, zatrudniony na stanowisku doradcy, w rzeczywistości pracuje jak urzędnik. Podobnie Jacek Babiel, który "cześciej, niż stanowisko doradcze, pełni stanowisko wykonawcze".

Prezydent Mieczysław Czerniawski powiedział, że przed doradcami, jeśli zechcą, stoi otwarta droga do pracy w ratuszu w charakterze urzędników. Perspektywicznie zaś funkcje doradcze ma pełnić powołana już Społeczna Rada Konsultacyjna.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości