Klub Uczelniany AZS PWSIiP Łomża zaprasza do udziału w Międzynarodowym Turnieju Tenisa Stołowego, który rozegrany zostanie w dniach 29-30 grudnia br. w sali Akademickiej Szkoły Policealnej przy ul. Wiejskiej 16 w Łomży. Celem turnieju jest popularyzacja tenisa stołowego oraz promowanie aktywnego spędzania czasu wolnego.
Zgłoszenia dokonuje się podając imię i nazwisko, rok urodzenia, kategorię, ewentualnie nazwę szkoły lub klubu na adres sktslomza@op.pl lub telefonicznie na numer 606 872 482 do dnia 23.12.2014 do godziny 15:00 (wpisowe wynosi 10 zł).
Organizator może przyjąć zawodników do Turnieju po tym terminie najpóźniej pół godziny przed rozpoczęciem danej kategorii (wtedy wpisowe wynosi 20 zł od zawodnika). Ewentualne zamówienia na noclegi i wyżywienie przyjmowane są telefonicznie. Kontakt: Wacław Tarnacki 606 872 482, który udziela informacji szczegółowych.
Kategorie wiekowe:
A. Skrzaci urodzeni w roku 2006 i młodsi.
B. Młodzicy urodzeni w roku 2005,2004,2003.
C. Juniorzy urodzeni w roku 2002,2001,2000,1999.
D. OPEN (jeżeli zgłosi się odpowiednia ilość zawodników, jest możliwość rozegrania kategorii WETERAN 50+).
Program
29.12.2014 (PONIEDZIAŁEK)
9:00 – 9:30 – potwierdzenie obecności kategorii OPEN, ewentualnie dodatkowe zgłoszenia kategorii OPEN 9:45 – Losowanie 10:00 – Otwarcie 10:15 – Rozpoczęcie GIER OPEN 12:00 - Zakończenie potwierdzania kategorii A 12:30 - Rozpoczęcie GIER kategorii A około 16 :00 - Planowane Zakończanie - Dekoracja30.12.2014 (WTOREK)
9:00 – 9:30 – potwierdzenie obecności kategorii C, ewentualnie dodatkowe zgłoszenia kategorii C 9:45 – Losowanie 10:00 – Rozpoczęcie GIER kategorii C 10:30 – Zakończenie potwierdzania kategorii B 11:30 - Rozpoczęcie GIER kategorii B 16:00 – Planowane Zakończenie - DekoracjaWspółorganizatorami turnieju są: Sportowy Klub Tenisa Stołowego w Łomży, Urząd Miejski w Łomży oraz Polski Związek Tenisa Stołowego.