Reklama

Mieszkańcy Kamiennej u prezydenta. VIDEO

20/05/2011 12:52

„Wobec braku reakcji Pana Prezydenta na nasze wcześniejsze pisma i rozmowy w sprawie uporządkowania ruchu na ul. Kamiennej, aby umożliwić nam normalne życie, dokonano niewyobrażalnego jego pogorszenia. Nie chcemy , aby nasze domy stały się naszymi grobowcami, co grozi w obecnej sytuacji „– oto początek pisma, które mieszkańcy skierowali dzisiaj na ręce wiceprezydenta Beniamina Dobosza

Danuta Płońska - mieszkanka ul. Kamiennej, przed spotkaniem z prezydentem.


Po ponad półtora godzinnym spotkaniu wydaje się, że osiągnięto kompromis w poprawie warunków życia na Kamiennej.

 

Zgodnie z ustaleniami w ratuszu na ul. Kamiennej miał się pojawić Andrzej Karwowski, Naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska i Rolnictwa , który razem z mieszkańcami miał ustalić usytuowanie pachołków wymuszających ograniczenie prędkości.

Niestety, jak poinformowała nas Danuta Płońska [godz. 14.15] „ …pan Karwowski, nie dotrzymał ustaleń porozumienia i na własną rękę, bez zasięgnięcia opinii mieszkańców rozmieszcza ograniczniki..”

Reklama

- To jest chora sytuacja, kompletnie się nas nie słucha, w tej chwili próbuję skontaktować się z wiceprezydentem Doboszem, bo inaczej się umawialiśmy – dodaje Płońska

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości