Łomżyńska policja ostatniej doby zatrzymała dwóch mężczyzn poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Obaj zatrzymani trafili do zakładu karnego.
Ostatniej doby łomżyńska policja zatrzymała dwie osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Jedną z zatrzymanych osób jest 39-letni mieszkaniec Łomży, który poszukiwany był przez łomżyński sąd za niezapłacenie grzywny w wysokości 300 złotych. Kolejnym zatrzymanym przez policję jest 56-letni mężczyzna, który również nie opłacił nałożonej przez łomżyński sąd grzywny.
- Policjanci codziennie zajmują się ustalaniem miejsc pobytu osób ściganych przez wymiar sprawiedliwości. Tylko ostatniej dobry na terenie naszego powiatu mundurowi zatrzymali dwóch takich mężczyzn (...) Jeszcze przed południem obaj trafili do zakładu karnego, gdzie spędzą najbliższe dni - informuje KMP Łomża
Reklama
źródło: KMP Łomża
źródło zdj. głównego: pexels