41-letni mieszkaniec naszego miasta spędzi w więzieniu 5,5 roku. Został zatrzymany tuż po wydaniu nakazu doprowadzenia.
Poszukiwany wpadł w ręce łomżyńskich policjantów wczoraj.
- Mężczyzna był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez łomżyński sąd rejonowy. Jest to kara zasądzona za kradzieże z włamaniem, których się dopuścił. 41-latek nie krył zaskoczenia, że został zatrzymany jeszcze tego samego dnia, którego sąd wydał nakaz doprowadzenia. Mieszkaniec Łomży najbliższe 5 lat i 6 miesięcy spędzi w zakładzie karnym - informuje łomżyńska policja.
zdj. KMP w Łomży