Reklama

Mieszkaniec Łomży ukrywał się w innym mieście. Wpadł z amfetaminą

03/07/2023 13:00

Mieszkaniec naszego miasta ukrywał się w Augustowie przed wymiarem sprawiedliwości. 20-latek był poszukiwany do odbycia kary 1 roku i 6 miesięcy więzienia.

Mężczyznę zatrzymali policjanci z Oddziałów Prewencji w Białymstoku, którzy pełnili służbę na terenie Augustowa. 

- 20-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Łomży do odbycia kary 1 roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności. Policjanci znaleźli przy nim zawiniątko z białym proszkiem. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Mieszkaniec Łomży trafi do zakładu karnego. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności - informuje KPP w Augustowie.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości