Reklama

Mieszkaniec Wielkiej Brytanii jechał 102 km/h w Piątnicy

17/07/2023 09:38

Łomżyńska policja zatrzymała prawo jazdy kolejnemu kierowcy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości. Tym razem do zatrzymania doszło w Piątnicy.

Do zdarzenia doszło wczoraj (16/07) tuż po godzinie 7:00. Jak informuje policja, zatrzymano kierowcę Mitsubishi za jazdę z prędkością 102 km/h w Piątnicy. 

- 40-latek jechał z prędkością 102 kilometrów na godzinę, przekraczając tym samym dozwoloną prędkość o 52 kilometry - informuje KMP Łomża.

Zatrzymany kierowca to mieszkaniec Wielkiej Brytanii, który za przekroczenie prędkości stracił prawo jazdy. Dodatkowo, mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 zł. 

KMP Łomża informuje o tym, że miejsce kontroli zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. 

Reklama

 

źródło: KMP Łomża
zdj. główne: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości