Łomżyńska policja zatrzymała prawo jazdy kolejnemu kierowcy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości. Tym razem do zatrzymania doszło w Piątnicy.
Do zdarzenia doszło wczoraj (16/07) tuż po godzinie 7:00. Jak informuje policja, zatrzymano kierowcę Mitsubishi za jazdę z prędkością 102 km/h w Piątnicy.
- 40-latek jechał z prędkością 102 kilometrów na godzinę, przekraczając tym samym dozwoloną prędkość o 52 kilometry - informuje KMP Łomża.
Zatrzymany kierowca to mieszkaniec Wielkiej Brytanii, który za przekroczenie prędkości stracił prawo jazdy. Dodatkowo, mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 zł.
KMP Łomża informuje o tym, że miejsce kontroli zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.
źródło: KMP Łomża
zdj. główne: KMP Łomża