Reklama

Tragiczny finał poszukiwań mieszkanki Łomży

18/01/2023 11:32

Łomżyńska policja potwierdziła, że ciało odkryte wczoraj w okolicach starego mostu w Piątnicy, to poszukiwana od poniedziałku 50-letnia mieszkanka naszego miasta.

Zakończyły się poszukiwania mieszkanki Łomży. Policja poinformowała, że to jej ciało zostało we wtorek (17.01) odnalezione niedaleko starego mostu w Piątnicy Poduchownej w ciągu drogi krajowej nr 61.

Przypomnijmy, że 50-latka ostatni raz widziana była 15 stycznia około godz. 11:00 na ul. Poznańskiej w Łomży. Po godz. 16:00 wysłała wiadomość tekstową do rodziny, po czym kontakt z nią się urwał. 

Na zwłoki służby trafiły właśnie w ramach akcji poszukiwawczej. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości