Reklama

Mieszkasz w centrum miasta? Przygotuj się na utrudnienia!

02/08/2011 15:10

Do połowy października potrwa wzniowiony po roku remont ul. Senatorskiej.  Dziś został już zamknięty fragment ulicy od Zielonej do Pl. Zielonego. Na czas remontu z ruchu zostanie jednak wyłączona cała jezdnia. Ponieważ ul. Senatorska nie jest arterią strategiczną, ratusz nie wprowadził objazdów. Mieszkańcom zostaje więc szukanie dojazdów wśród małych uliczek łączących.

Dziś rozpoczął się remont 380-metrowego odcinka od skrzyżowania ul. Senatorskiej z ul. Jana z Kolna w kierunku ul. Sikorskiego.

- W ramach prowadzonych prac wykonana zostanie nowa nawierzchnia jezdni o szerokości 6 metrów o pełnej nowej konstrukcji wraz z budową z kostki Polbruk nowych chodników po obu stronach jezdni i zjazdów na posesje. Do zakresu inwestycji należy również budowa wodociągu oraz budowa i przebudowa kanalizacji deszczowej- informuje łomżyński magistrat.

Do połowy października stopniowo zamykana będzie dla ruchu cała remontowana część ulicy. Remont prowadzi firma Makbud- Unibep. Za 380 metrów drogi miasto zapłaci 1,284 mln zł.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości