Reklama

Miłość w Wykrocie, czyli Sławomir na majówkę [VIDEO i FOTO]

03/05/2018 06:51

Amatorzy imprez długo czekali na ten moment. Majówka w Kurpiowskiej Krainie w Wykrocie k. Myszyńca zgromadziła tłumy. Nie mogło być inaczej, zwłaszcza, że na scenie zagościł ulubieniec publiczności – Sławomir Zapała. Wraz ze swoją muzyczną i życiową partnerką Kajrą zagrali największe hity, m.in. Megierę i Miłość w Zakopanem.

Choć gwiazdą wieczoru był Sławomir, to także przed jego występem wiele się działo. Goście Kurpiowskiej Krainy mogli wziąć udział w konkursach oraz skorzystać z toru kartingowego i wesołego miasteczka. Na scenie zagrał zespół "Za 5 Dwunasta", a tuż po nim pojawił się on – wisienka na torcie wtorkowej imprezy.

- Cześć, tu Sławomir – tradycyjnie przywitał przybyłych gwiazdor, jak sami mówi, nurtu „rock polo”. Po owacji ze strony fanów można było zacząć dobrą zabawę.

Wybrzmiały znane przeboje artysty, a także covery, m.in. z repertuaru Krzysztofa Krawczyka. Po koncercie mogliśmy dowiedzieć się o zawodowych planach Zapały.

Reklama

- Przede wszystkim jest to ogromna liczba koncertów. Zaczynamy teraz koncertować po Europie, byliśmy w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, bardzo udana trasa i mamy kolejne zaproszenia – zapowiedział.

Widowisko przyciągnęło tłumy. To jednak nie koniec majówki w Wykrocie. Już 3 maja odbędzie się tam Piknik Rodzinny. W planach są zabawy dla dzieci i koncerty zespołów – Orkiestry Dętej z Kadzidła, Everestu i Power Boy.

Zobaczcie naszą relację z wyjątkowego rozpoczęcia majówki!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości