Amatorzy imprez długo czekali na ten moment. Majówka w Kurpiowskiej Krainie w Wykrocie k. Myszyńca zgromadziła tłumy. Nie mogło być inaczej, zwłaszcza, że na scenie zagościł ulubieniec publiczności – Sławomir Zapała. Wraz ze swoją muzyczną i życiową partnerką Kajrą zagrali największe hity, m.in. Megierę i Miłość w Zakopanem.
Choć gwiazdą wieczoru był Sławomir, to także przed jego występem wiele się działo. Goście Kurpiowskiej Krainy mogli wziąć udział w konkursach oraz skorzystać z toru kartingowego i wesołego miasteczka. Na scenie zagrał zespół "Za 5 Dwunasta", a tuż po nim pojawił się on – wisienka na torcie wtorkowej imprezy.
- Cześć, tu Sławomir – tradycyjnie przywitał przybyłych gwiazdor, jak sami mówi, nurtu „rock polo”. Po owacji ze strony fanów można było zacząć dobrą zabawę.
Wybrzmiały znane przeboje artysty, a także covery, m.in. z repertuaru Krzysztofa Krawczyka. Po koncercie mogliśmy dowiedzieć się o zawodowych planach Zapały.
- Przede wszystkim jest to ogromna liczba koncertów. Zaczynamy teraz koncertować po Europie, byliśmy w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, bardzo udana trasa i mamy kolejne zaproszenia – zapowiedział.
Widowisko przyciągnęło tłumy. To jednak nie koniec majówki w Wykrocie. Już 3 maja odbędzie się tam Piknik Rodzinny. W planach są zabawy dla dzieci i koncerty zespołów – Orkiestry Dętej z Kadzidła, Everestu i Power Boy.
Zobaczcie naszą relację z wyjątkowego rozpoczęcia majówki!
