Reklama

Mini Turniej w Piłkarzyki na łomżyńskim Orliku. Znamy zwycięzców![FOTO]

24/05/2024 08:22

Wczoraj rozegrany został Mini Turniej w Piłkarzyki na łomżyńskim Orliku. Udział w nim wzięło 7 dwuosobowych drużyn. Wiemy, kto stanął na podium!

W czwartek 23 maja o godzinie 16.00 na Orliku przy ulicy Katyńskiej rozegrany został Mini Turniej w Piłkarzyki MOSiR Łomża. Udział w nim wzięło 7 dwuosobowych drużyn. Średnia wieku uczestników to 10-14 lat, a dla większości nastolatków zawody były pierwszą okazją do spróbowania swoich sił w futbolu stołowym. Drużyny rywalizowały ze sobą w dwóch grupach - systemem każdy z każdym.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

I m-ce James Korzeniecki i Dominik Zawadzki (Złota Piłka)

II m-ce Adrian Dardziński i Maciej Piaszczyk (Damiany)

Reklama

III m-ce Piotr Bogdański i Piotr Mikiciuk (Orły)

IV m-ce Huber Krajewski i Aleksander Żelazny (Złota 11-tka)

Gratulujemy!

Źródło: MOSiR Łomża
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości