W miniony weekend odbył się drugi etap diecezjalnych rozgrywek w piłce nożnej ministrantów i parafialnych drużyn sportowych AD 2018/2019. W sali sportowej w Śniadowie rywalizowali przedstawiciele parafii z Piątnicy, Śniadowa, Stawisk, Radziłowa i Kolna. Najlepsi okazali się gospodarze, którzy zdobyli także 2 z 3 nagród indywidualnych.
Drugi etap diecezjalnych rozgrywek w piłce nożnej ministrantów i parafialnych drużyn sportowych odbył się 1 grudnia w sali gimnastycznej w Śniadowie. W rywalizacji udział wzięli reprezentanci parafii z Piątnicy, Śniadowa, Stawisk, Radziłowa i Kolna.
I miejsce zajęli sportowcy ze Śniadowa, na II pozycji uplasowali się przedstawiciele Piątnicy, a III miejsce przypadło reprezentacji Stawisk. Tytuły najlepszego strzelca i najlepszego bramkarza przyznano piłkarzom ze Śniadowa. Najlepszym zawodnikiem rozgrywek okazał się reprezentant Piątnicy. Drużyna gospodarzy awansowała do finału diecezjalnego, który odbędzie się w lutym 2019 roku w Kadzidle
Wyniki drugiego etapu diecezjalnych rozgrywek w piłce nożnej ministrantów i parafialnych drużyn sportowych:
Kolno - Śniadowo: 0 : 4
Radziłów - Stawiski: 4 : 1
Piątnica - Kolno: 11 : 1
Śniadowo - Radziłów: 1 : 0
Stawiski - Piątnica: 2 : 2
Kolno - Radziłów: 1 : 0
Śniadowo - Stawiski: 4 : 3
Piątnica- Radziłów: 9 : 1
Kolno - Stawiski: 3 : 8
Śniadowo - Piątnica: 8 : 4