Reklama

Mistrz jest jeden! "Domino" królem!

14/03/2026 23:00

Walka o pas podczas gali Triada Underground. Dominik Dąbrowski - reprezentant klubu Hunter Kickboxing Łomża stanął przed szansą potwierdzenia swojej wysokiej klasy w świecie sportów walki.

- W niedzielę rano pas będzie już w Łomży. Kibicujcie mocno. To może być wielki dzień dla naszego klubu i całego środowiska sportów walki - mówił przed walką trener Maciej Tercjak.

Zawodnik z Łomży zmierzył się z niezwykle wymagającym przeciwnikiem. Rywalem popularnego „Domina” był Karol Kowal - były sześciokrotny mistrz Polski w boksie olimpijskim. Pojedynek został rozegrany w formule boksu w rękawicach MMA, co zapowiadało widowiskowe starcie i duże emocje dla kibiców.

Dominik z pewnością zdawał sobie sprawę, że przed nim duże wyzwanie, być może najważniejsze w życiu. Wraz z "Dominem" w hali w Gryfinie pojawiła się spora grupa kibiców. Pierwsza runda? Nie minęła minuta, a Dominik mocnym ciosem powalił na deski rywala. Nasz zawodnik rozpoczął od knockdownu!

Reklama

"Domino, Domino" - niosło się z trybun. A Dominik? Zadał lewego sierpowego. Kowal znów był liczony. Chwila i znów przeciwnik był na deskach. Sędzia przerwał walkę! 

Dominik Dąbrowski zdobył pas! Mistrz jest jeden!


 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 15/03/2026 00:30
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości