Iza Waldzińska (Return Łomża) zajęła drugie miejsce podczas Mistrzostw Województwa Podlaskiego Skrzatek w Tenisie.
Izie Waldzińskiej (Return Łomża) udało się zdobyć drugą lokatę podczas Mistrzostw Województwa Podlaskiego Skrzatek w Tenisie.
Zawody wygrała Amelia Artemiuk z Białegostoku.
Natomiast Magda Biedrzycka (Return Łomża) i Eliza Tarasewicz (Sokół Asy Białystok) zameldowały się w półfinale turnieju.
W grze deblowej zwyciężyły Amelia Artemiuk i Eliza Tarasewicz, pokonując w finale po zaciętym trzysetowym pojedynku Magdę Biedrzycką i Izę Waldzińską 6/2 4/6 10/8
Organizatorem zawodów był Podlaski Wojewódzki Związek Tenisowy.
Źródło: UKS Return Łomża