Reklama

Mistrzostwa Skrzatek w Tenisie. Drugie miejsce dla zawodniczki UKS Return [FOTO]

26/09/2022 11:24

Iza Waldzińska (Return Łomża) zajęła drugie miejsce podczas Mistrzostw Województwa Podlaskiego Skrzatek w Tenisie.

Izie Waldzińskiej (Return Łomża) udało się zdobyć drugą lokatę podczas Mistrzostw Województwa Podlaskiego Skrzatek w Tenisie.

Zawody wygrała Amelia Artemiuk z Białegostoku. 

Natomiast Magda Biedrzycka (Return Łomża) i Eliza Tarasewicz (Sokół Asy Białystok) zameldowały się w półfinale turnieju.

W grze deblowej zwyciężyły Amelia Artemiuk i Eliza Tarasewicz, pokonując w finale po zaciętym trzysetowym pojedynku Magdę Biedrzycką i Izę Waldzińską 6/2 4/6 10/8

Organizatorem zawodów był Podlaski Wojewódzki Związek Tenisowy.

Reklama

Źródło: UKS Return Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości