Reklama

Mistrzostwa Łomży w minikoszykówce dziewcząt

14/11/2014 10:45

W środę 12 listopada 2014 r. rozegrane zostały Mistrzostwa Łomży w minikoszykówce dziewcząt. Udział w nich wzięły drużyny reprezentujące trzy szkoły podstawowe: SP nr 4, SP nr 5 oraz SP nr 9.

Każda drużyna rozegrała po dwa mecze. Mistrzem Łomży zostały uczennice z klas piątych Szkoły Podstawowej nr 9 w Łomży. Najlepiej punktującą zawodniczką mistrzostw została uczennica tej szkoły Paulina Krajewska, która zdobyła 26 punktów.

Wyniki poszczególnych spotkań:
SP 9 - SP 4 30:19
SP 5 - SP 9 8:43
SP 4 - SP 5 16:8

Klasyfikacja końcowa:
1 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 9
2 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 4
3 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 5

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama