Reklama

Mistrzostwa Łomży w piłkarzyki - najlepsza drużyna jest z Piątnicy!

29/07/2013 09:06

12 dwuosobowych drużyn wzięło udział w I Otwartych Mistrzostwach Łomży w piłkę stołową. Turniej, zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, rozegrany został w sobotę 27 lipca na terenach sportowo-rekreacyjnych - Port Łomża, a towarzyszyły mu wcale niemałe emocje!

Do turnieju zgłosiło się 12 dwuosobowych drużyn, które następnie zostały podzielone na 4 grupy. Rozgrywki cieszyły się dużym powodzeniem nie tylko wśród dorosłych ale również wśród najmłodszych uczestników, którzy dzielnie stawili czoła starszym. Rywalizacja przebiegała na bardzo wysokim poziomie.

Najlepsza okazała się drużyna Krzysztof Kozicki - Jakub Kozicki. II miejsce zajął zespół Andrzej Modzelewski - Anna Sierzputowska. Na najniższym stopniu podium stanęła drużyna FC po Nalewce: Marcin Mertens - Tomasz Żelazny. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki, natomiast dla najlepszych czekały puchary, dyplomy oraz nagrody.

Reklama

- Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy na kolejne turnieje organizowane przez MOSiR Łomża - mówi Maciej Jankowski z MOSiR-u.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości