Aniela Galińska i Bartek Biedrzycki z UKS Return Łomża to zwycięzcy Mistrzostw Województwa Podlaskiego Młodzików w Tenisie MJ CUP. Młodzi zawodnicy wygrali zarówno w singlu, jak i grze deblowej - Aniela rywalizowała wspólnie z Laurą Białuchą, natomiast Bartek był w parze z Arturem Modzelewskim.
W miniony weekend na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży rozegrane zostały Mistrzostwa Podlasia Młodzików w Tenisie MJ CUP (tenisiści do lat 14).
- W finale turnieju Aniela Galińska pokonała Klaudię Kempisty (UKS Sokół-Asy Białystok) 6/2 6/3, natomiast Bartek Biedrzycki ograł Dawida Karwowskiego (UKS Sokół-Asy Białystok) 6/2 6/3. Do półfinału turnieju zakwalifikowali się Laura Białucha i Maja Iwanowska (UKS Sokół-Asy Białystok) oraz Olek Kaczyński i Artur Modzelewski. Serdecznie gratulujemy uczestnikom MJ CUP, a Państwu Annie i Tomaszowi Męczkowskim dziękujemy za współpracę - przekazuje Tomasz Waldziński z klubu UKS Return.
Reklama
Nad prawidłowym przebiegiem imprezy sportowej czuwał sędzia Polskiego Związku Tenisa Janusz Sewastianow.
fot. nadesłane