Reklama

Mistrzostwa szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w pływaniu

03/11/2014 09:26

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zaprasza wszystkie chętne osoby ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Łomży i okolic do wzięcia udziału w I edycji 2014/2015 zawodów pływackich pod nazwą: "Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w pływaniu".

Zawody odbędą się 8 listopada 2014 na Pływalni Miejskiej nr 1 przy ul. Niemcewicza 17a. Zgłoszeń należy dokonywać na adres e-mail: PM1-recepcja@mosir.lomza.pl, bądź w recepcji pływalni najpóźniej do dnia 6 listopada br.

Regulamin zawodów a także formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji www.mosir.lomza.pl.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości