Reklama

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików w tenisie GK Agromet Cup

21/03/2023 14:30

W pięknej scenerii nad jeziorem Brzozolasek w sercu Puszczy Piskiej rozegrano Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików w tenisie GK Agromet Cup.

 Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy Return Łomża. Zwycięzcami turnieju w Piszu zostali Szymon Klewicki z  RETURN Łomża i Amelia Artemiuk z AT Dzitkiewicz Białystok.

W półfinale turnieju zameldowała się Izabela Waldzińska i Magdalena Biedrzycka, natomiast wśród chłopców Bartosz Listowski .

- Gratulujemy serdecznie wszystkim tenisistom i życzymy dalszych sukcesów- Tomasz Waldziński, trener UKS Return Łomża

Źródło: nadesłane 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości