W pięknej scenerii nad jeziorem Brzozolasek w sercu Puszczy Piskiej rozegrano Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików w tenisie GK Agromet Cup.
Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy Return Łomża. Zwycięzcami turnieju w Piszu zostali Szymon Klewicki z RETURN Łomża i Amelia Artemiuk z AT Dzitkiewicz Białystok.
W półfinale turnieju zameldowała się Izabela Waldzińska i Magdalena Biedrzycka, natomiast wśród chłopców Bartosz Listowski .
- Gratulujemy serdecznie wszystkim tenisistom i życzymy dalszych sukcesów- Tomasz Waldziński, trener UKS Return Łomża
Źródło: nadesłane