Na kortach III Liceum Ogólnokształcącego odbył się Turniej Hexabank CUP. W rozgrywkach wzięło udział jedenaście tenisistek.
Hanna Ceronek z Warszawy wygrała Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Hexabank CUP. W finale 6/1 6/3 pokonała Alicję Strugacz.
Tenisistki z Łomży Marysia Jankowska dotarła do półfinału w grze singlowej, Iza Waldzińska wspólnie z Amelią Artemiuk z Białegostoku wygrały debla natomiast Magda Biedrzycka w parze z Elizka Tarasewicz zajęły drugie miejsce.
Turniej Hexabank CUP jest cykliczną imprezą sportową rozgrywaną na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomzy. Organizatorem Turnieju był UKS Return Łomża. W rozgrywkach wzięło udział jedenaście tenisistek, a nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał sędzia Polskiego Związku Tenisa Janusz Sewastianow
/nadesłane/