Reklama

Młode tenisistki rywalizowały w Łomży [FOTO]

15/09/2022 16:24

Na kortach III Liceum Ogólnokształcącego odbył się Turniej Hexabank CUP. W rozgrywkach wzięło udział jedenaście tenisistek.

Hanna Ceronek z Warszawy wygrała Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Hexabank CUP. W finale 6/1 6/3 pokonała Alicję Strugacz.

Tenisistki z Łomży Marysia Jankowska dotarła do półfinału w grze singlowej, Iza Waldzińska wspólnie z Amelią Artemiuk z Białegostoku wygrały debla natomiast Magda Biedrzycka w parze z Elizka Tarasewicz zajęły drugie miejsce.

Turniej Hexabank CUP jest cykliczną imprezą sportową rozgrywaną na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomzy. Organizatorem Turnieju był UKS Return Łomża. W rozgrywkach wzięło udział jedenaście tenisistek, a nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał sędzia Polskiego Związku Tenisa Janusz Sewastianow

Reklama

 

/nadesłane/

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości