Reklama

Młodzi adepci taekwondo przywieźli medale z Białegostoku

24/11/2014 09:35

Pięć medali zdobyli zawodnicy taekwondo, trenujący pod okiem Pawła Remiszewskiego w Klubie Sportowym "Medyk" Łomża. W sobotę w Białymstoku odbywał się mikołajkowy turniej w Taekwondo Olimpijskim Bestios Cup.

W sobotę w Białymstoku odbywał się mikołajkowy turniej w Taekwondo Olimpijskim Bestios Cup. Nasze miasto reprezentowali zawodnicy klubu sportowego Medyk Łomża. Zawody zakończyły się dużym sukcesem podopiecznych trenera Pawła Remiszewskiego, którzy zdobyli łącznie pięć medali, w tym trzy złote oraz dwa srebrne. Na uwagę zasługuje fakt iż były to pierwsze starty młodych taekwondzistów.

Złote medale przywieźli z Białegostoku: Dawid Górny, Jakub Zieliński i Agnieszka Łapińska. Srebrne krążki padły łupem Bartosza Stępkowskiego i Oli Walczak.

Reklama

W zawodach wzięło udział ok. 100 zawodników z woj.podlaskiego, warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego, a także goście z Białorusi.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama