Reklama

Monika Marcińczyk powołana do Kadry Narodowej!

24/05/2012 12:50

Po wywalczeniu 1. miejsca w Indywidualnym Pucharze Polski Młodzików do lat 8 i zdobyciu tytułu Mistrzyni Polski w tej kategorii wiekowej Monika Marcińczyk, uchwałą Zarządu PZSzach z dnia 12 maja br. powołana została do Kadry Narodowej Juniorów w szachach.

Tym samym, zgodnie z Regulaminem Kadry, Monika uzyskała prawo do dofinansowania przez Związek udziału w Mistrzostwach Świata Juniorów. Jak przewiduje Regulamin, w najmłodszej grupie wiekowej PZSzach pokrywa koszta pobytu zawodników na Mistrzostwach.

Mistrzostwa Świata Juniorów rozegrane zostaną w dniach 7 - 19 listopada 2012 roku w Maribor (Słowenia).

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości