Reklama

Monster Trucki na Placu Niepodległości dały niezły show [FOTO]

15/06/2015 05:09

Dwa pokazy kaskaderskie, drifty, palenie gumy, jazdę synchroniczną i kasację samochodów za pomocą potężnych Monster Trucków mogli obejrzeć łomżyniacy podczas minionego weekendu. Grupa Monster Show Chaloupka występowała w naszym mieście w sobotę i niedzielę i było na co popatrzeć.

Grupa Monster Show Chaloupka została założona w 2004 roku. Założycielem i liderem jest Emil Chaloupka. Swoje show pokazują w całej Polsce i na Słowacji. Składają się na nie popisy kaskaderskie okraszone dawką niezłego humoru i gry aktorskiej. Przygotowane przez grupę pokazy to coś naprawdę wyjątkowego, co rzadko jest okazja oglądać. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z niedzielnego pokazu na Placu Niepodległości w Łomży.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości