Reklama

MOSiR organizuje bezpłatne zajęcia dla mam z dziećmi

29/07/2015 05:02

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zaprasza wszystkie mamy do korzystania z zajęć na świeżym powietrzu, których głównym celem jest „powrót do formy". Zajęcia „Aktywna Mama" odbywać się będą od początku sierpnia w każdy wtorek i czwartek.

Ćwiczenia zapewniają mamom trening, pozwalając jednocześnie na bycie cały czas blisko swojej pociechy. Trenując na świeżym powietrzu dotleniasz siebie i swoje dziecko. Zmieniające się caly czas otoczenie podczas treningu powoduje, że nie jest on monotonny. To również najtańszy sposob, by zacząć wracać do figury sprzed ciąży, bez konieczności zakupu urządzeń do treningu. Mamy wykorzystują wózek jako przyrząd do ćwiczeń, a rosnąca waga malucha jest dodatkowym atutem. Szkraby polubią te ćwiczenia tak bardzo jak ich mamy.

Co jest niezbędne na zajęcia „Aktywna Mama"? Strój i obuwie sportowe, wózek dla dziecka, chęci do ćwiczeń i dużo dobrego humoru.

Reklama

- Z zajęciami „Aktywna Mama" startujemy od sierpnia w każdy wtorek i czwartek w godzinach 14:00 – 14:40 przy kompleksie sportowo – rekreacyjnym „Moje Boisko Orlik 2012" przy ul. Katyńskiej 3 - informuje MOSiR.

Chcesz aktywnie spędzić czas z dzieckiem? Przyjdź w wyżej wymienionych terminach na zajęcia. O ile pogoda pozwoli zajęcia będą odbywać się cały czas. W razie silnych opadów deszczu zajęcia będą odwoływane.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości