Reklama

Moto Wiosna 2011 w Łomży. FILM

19/05/2011 07:47

W ostatni weekend na terenie miasta Łomża odbyła się pierwsza amatorska impreza samochodowa Moto Wiosna 2011, której organizatorem był Automobilklub Łomżyński. Na liście zgłoszeń pojawiło się 12 załóg z całego województwa podlaskiego.

Zawodnicy mieli do pokonania 12 prób sprawnościowych o zróżnicowanym stopniu trudności od bardzo ciasnego ODMETU, poprzez lubianą przez wszystkich Jednostkę Chemiczną na szybkiej Fabryce Mebli kończąc. Wszyscy startujący wysoko ocenili wybór terenów oraz trasy prób. Ze wszystkich załóg dwie niestety nie ukończyły imprezy.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości