Reklama

Motocyklista w szpitalu po wypadku na Zawadzkiej w Łomży [FOTO] [AKTUALIZACJA]

29/10/2021 14:55

Zablokowana jest ul. Zawadzka w rejonie skrzyżowania z ul. Porucznika Łagody. Po godz. 14:00 doszło tam do zderzenia osobówki i motocykla.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 51-letnia kierująca daewoo wykonywała manewr skrętu w prawo z ul. podporządkowanej  w kierunku ul. Zawadzkiej. Nie udzieliła jednak pierwszeństwa 23-letniemu motocykliście, który poruszał się Zawadzką w kierunku al. Piłsudskiego. 

Motocyklista został zabrany do szpitala na badania. 

Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana. Policjanci zorganizowali objazd przez ulicę Porucznika Łagody i wyjaśniają szczegółowy przebieg tego zdarzenia.

[AKTUALIZACJA] Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się normalnie.

Reklama

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości