Zablokowana jest ul. Zawadzka w rejonie skrzyżowania z ul. Porucznika Łagody. Po godz. 14:00 doszło tam do zderzenia osobówki i motocykla.
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 51-letnia kierująca daewoo wykonywała manewr skrętu w prawo z ul. podporządkowanej w kierunku ul. Zawadzkiej. Nie udzieliła jednak pierwszeństwa 23-letniemu motocykliście, który poruszał się Zawadzką w kierunku al. Piłsudskiego.
Motocyklista został zabrany do szpitala na badania.
Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana. Policjanci zorganizowali objazd przez ulicę Porucznika Łagody i wyjaśniają szczegółowy przebieg tego zdarzenia.
[AKTUALIZACJA] Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się normalnie.